Сонячні панелі Kyocera: короткий огляд

Полезные поделки

Вона виробляє свої сонячні вироби в Японії та Китаї, і є одним з найпопулярніших брендів на даних ринках.

У даній статті розглянуться чотири основні показники, для оцінки якості даних сонячних панелей: ефективність, продуктивність, гарантія та ціна. Короткий опис по кожній з категорій.

Сонячні панелі Kyocera: короткий огляд

Ефективність

Термін «ефективність сонячної панелі» означає, наскільки добре сонячна панель захоплює сонячні промені та перетворює їх в електроенергію. У аналогічних умовах високоефективна сонячна панель виробляти більше електроенергії, ніж менш ефективні панелі такого ж розміру. З цієї причини більш висока оцінка ефективності, як правило, є кращою.

Ефективність сонячних панелей Kyocera різниться, залежно від конкретної моделі. Загалом, лінія сонячних панелей Kyocera, має коефіцієнт корисної дії від 14,8% до 16,1%. Завдяки цьому показнику, більшість панелей Kyocera потрапляють в «стандартний» діапазон ефективності для сонячних батарей окрім деяких, які мають дещо нижчі показники, що ставить їх у категорію «економія».

Сонячні панелі Kyocera: короткий огляд

 

Продуктивність

В даному випадку для оцінки продуктивності сонячних панелей Kyocera використовується їх температурний коефіцієнт. Температурний коефіцієнт є показником того, наскільки добре сонячна панель може працювати за умов підвищеної температури. Сонячні панелі, як і інші електронні пристрої, працюють краще, коли вони зберігаються в прохолодному стані (ідеально близько 25°C/77°F). Температурний коефіцієнт показує, наскільки сильно зміниться продуктивність сонячної панелі в гарячі сонячні літні дні.

Для кожної ступеня, вище 25°С (77 ° F) виробництво електроенергії сонячній батареї зменшиться за його температурним коефіцієнтом. Наприклад, панель Kyocera KU260-6MCA має температурний коефіцієнт -0.45%/°C. Це означає те, що якщо температура панелі збільшиться на одну ступінь (1°C) від 25°C (77 ° F) до 26°C (79°F), виробництво електроенергії зменшиться на 0,45%. Якщо його температура підвищиться до 35°C (95°F), виробництво електроенергії зменшиться на 4,5%.

Гарантії

У випадку, якщо ви купуєте телевізор, автомобіль або сонячні батареї, виробник прикріплює за своїм продуктом високу гарантію. Гарантія на сонячну панель є гарантією від виробника на те, що він замінить вашу панель, якщо вона не буде нормально функціонувати у результаті дефектів виробництва або транспортування

Більшість виробників панелей сонячних панелей пропонують 10-річну гарантію на матеріали, однак деякі сонячні панелі з вищою якістю мають 12, 15, 20 або навіть 25-річну гарантію. Kyocera пропонує стандартну 10-річну гарантію щодо будь-яких дефектів своїх сонячних панелей.

Сонячні панелі Kyocera: короткий огляд

Скільки коштують сонячні панелі Kyocera?

Для багатьох домовласників остаточне рішення щодо обраного сонячного обладнання залежить від вартості. Загальна вартість, яку ви платите за сонячну електростанцію з панелями Kyocera, буде варіюватися також в залежності від іншого обладнання (наприклад, інверторів та кріплення), які використовуються в установці, а також характеристик вашого даху.

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника по сонячним батареям, рекомендуємо компанії — зеленийтариф.com

Щоб визначити діапазон цін на панелі Kyocera, необхідно проаналізувати їх котирування. Більшість систем Kyocera, як правило, коштують від 0,37 до 0,34 дол. США за Ватт, що робить їх однією з найдешевших варіантів на ринку сонячних панелей.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector