Тепла підлога – альтернатива традиційному опаленню

Электрика, электроника

Запорукою збереження здоров’я в зимовий період являється надійне опалення Вашого житлового помешкання. Система «тепла підлога» може являти собою як доповнення до опалення приміщення, або взагалі представляти самостійну альтернативну систему опалення всього житла. Встановивши таку систему чи то як доповнення до наявної, або повністю замінивши опалення на неї, Ви нізащо не пошкодуєте. Підлога з підігрівом ощасливить кожного мешканця будинку чи квартири. Діти досхочу зможуть бавитись на підлозі босоніж, а дорослі не перейматися, що вони захворіють. Тепла підлога – альтернатива традиційному опаленню і має ряд переваг.

Тепла підлога – альтернатива традиційному опаленню

Переваги систем теплої підлоги

Найпопулярнішою системою підігріву підлоги серед мешканців будинків та квартир являється система з нагріваючим елементом у вигляді кабелю. Існують також інші системи, в основі роботи яких лежить використання води або інфрачервоних променів. Яка з них краще – це вибір суб’єктивний кожного. У всіх способів опалення є свої переваги і недоліки.

Тепла підлога – альтернатива традиційному опаленню

Електричний підігрів підлоги більш вартісний в нашій країні ніж водяний. Але при використанні першого Ви самі вирішуєте коли розпочнеться опалювальний сезон на відміну від другого методу, скористатись яким Ви не зможете в міжсезоння, бо працюватиме він лише в опалювальний період, визначений державою. До того ж встановити водяний підігрів практично нереально у квартирах, бо на такі дії влада не дасть дозволу, тому що вони можуть нашкодити Вашим сусідам, які із-за послаблення тиску води в стояку будуть мерзнути в своїх квартирах. Регулювати температуру підігріву в такій системі теж неможливо і як би якісно її не встановлювали, а ризик затоплення завжди існує. Тому такий вид опалення більш підходе для великих площ приватних будинків як основне джерело опалення.

Тепла підлога – альтернатива традиційному опаленню

Електричний підігрів підлоги можна використовувати не лише в приватних будинках, а й багатоповерхівках, також не житлових приміщеннях, наприклад, офісах, салонах краси, саунах, банях і т.д. Програмування електричної теплої підлоги дає можливість регулювати температуру протягом доби чи тижня. При правильному монтажі, підлога прогрівається по всій площі рівномірно. В разі виникнення неполадок, знімати всю підлогу непотрібно, тому що є спеціальна апаратура, яка покаже уражене місце і відкривати підлогу треба буде тільки в ньому. А це економічно вигідно. Мінус такої системи в цілому полягає не в самій системі, а в вартості електроенергії в нашій країні.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector