Як обрати сланець і керамічну черепицю

Вопрос - ответ

Природні матеріали останнім часом користуються серед покупців попитом. Оскільки натуральні матеріали не шкодять здоров’ю, не викликають алергічних реакцій, не виділяють небезпечні токсини та хімікати, які пробуджують низку небезпечних захворювань. Одним із найпопулярніших залишається сланець. Його видобувають на різноманітних кар’єрах, тому він багатий на чисті та екологічні компоненти.

Як обрати сланець і керамічну черепицю

Більшість споживачів надають перевагу сланцю Samaca. Цей матеріал добувають у 14 кар’єрах Іспанії та 2 у Бразилії. Виробництво каміння триває вже більше 40 років, а його якість оцінила більшість європейських країн. Зазначимо, що купити сланець Samaca можна у будь-якому спеціалізованому магазині. А от дозволити собі таке задоволення зможе не кожен.

Матеріал являє собою сукупність каміння, яке має слоїсту структуру, але відрізняється кольором, фактурою. Використовують сланець для покриття дахів, оформлення інтер’єру чи екстер’єру, фасадів, ландшафтного дизайну, доріжок, площадок. Завдяки тому, що камінь має низький рівень ковзання, ним оздоблюють підлоги у ванних кімнатах чи кухнях. Він не поглинає вологу, а тому не боїться появи грибка чи плісені. Окрім того, матеріал вогнестійкий, не деформується під впливом високих температур.

Як обрати сланець і керамічну черепицю

Якщо ж говорити про покриття дахів, особливої уваги заслуговує керамічна черепиця Bogener. Вже 100 років її видобувають у Німеччині. Матеріал також користується попитом в багатьох європейських країнах, оскільки має різноманітний модельний ряд, неймовірний блиск та насичену кольорову палітру.

Чому покупці обирають керамічну черепицю від німецького виробника? Тому що для матеріалу характерні відмінні експлуатаційні властивості. Покриття не руйнується внаслідок небезпечного ультрафіолетового опромінення. Черепиця стійко витримує несприятливі погодні умови, різкий перепад температури. Це натуральний матеріал, який видобувають із глини. Тому можете бути впевненими у його екологічності та чистоті. Черепиця не боїться опадів, сильного снігопаду чи кислотних дощів. Пил не осідає на поверхні і легко змивається краплями дощу. Протягом усього строку служби матеріал не втрачає своєї привабливості, а колір не вигорає на палючому сонці. Покриття не вимагає догляду. Йому властива вогнестійкість. Саме відмінна якість та довговічність дозволяють керамічній черепиці Bogener бути лідером продажу на європейському ринку.

Як обрати сланець і керамічну черепицю

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector