Коли Кондиціонер як опалення непридатний

Статьи


Звичайно, такі ситуації бувають, і краще знати їх заздалегідь, щоб не нашкодити собі або своєму обладнані. Головне обмеження-сильна застуда. При суворих зимових морозах, коли температура опускається до-10-15 градусів, не рекомендується взагалі включати кондиціонер, так як його потужність як і раніше низька (принаймні, в 2 рази нижче, ніж у звичайний час). Крім того, масло в агрегатів при низьких температурах сильно згущується і втрачає свої властивості, в результаті чего компресор зношується набагато швидше і може раптово вийти з ладу, не «ламаючи» заморожене масло.

Крім того, при негативних температурах зливний отвір у зливному шлангу кондиціонера може замерзнути, і в цьому випадку весь конденсат надходить в приміщення, як тільки Кондиціонер переходить в режим охолодження. З огляду на це, краще не включати звичайні кондиціонери, навіть якщо температура впаде до-5-7 градусів. І тим, хто в току погоду обов’язково потребує додаткового опалення, слід звернути увагу на інші прилади. Підлогово-стельові кондиціонери пропонує магазин кліматичної техніки Ліка комфорт».


Сучасні кондиціонери, шо використовують новітні компресори, можуть справлятися з нагріванням приміщення навіть в дуже сильні морози. Вони також працюють, коли термометр падає до -20 градусів.

У той же час новітні кондиціонери налаштовані таким чином, шо пристрій не може вийти з ладу при різкому і одноразовому падінні температури — наприклад, до -35 градусів. Навіть якщо це станеться за відсутності власників, і вони не встигнуть вимкнути пристрій, нічого серйозного не станеться. Для цього виробники оснастили свої пристрої мікропроцесорними системами блокування, які просто відключають пристрій, як тільки температура перевищує допустиму межу. Однак, якщо температура часто падає нижче -20, краще не використовувати навіть такі ідеальні кондиціонери для опалення, інакше вони швидко відключається.

Кондиціонер з тепловим насосом: шо вам потрібно знати?

Одним з таких пристроїв є спеціальна спліт-система, спеціально розроблена для опалення приміщень. Він також може охолодити їх або забезпечити гарячою водою. Цей варіант обладнання стає все більш популярним, але він доречний тільки там, де немає центрального опалення — тобто в котеджних селищах і невеликих багатоквартирних будинках в холодних регіонах.

Такі пристрої працюють за дуже простим принципом. Зовнішній блок (компресор-конденсатор) працює за принципом повітряно-фреонового теплового насоса і позбавляє навколишнє повітря вільного тепла. Крім того, його температура підвищується, після чаго нагріте повітря за допомогою фреону передається у внутрішній теплообмінник-випарник. Рух здійснюється по контуру трубопроводу.

Випарник у внутрішньому блоці працює за принципом «фреон-вода» і має вбудований гідрогічний модуль. Блок цього модуля являє собою контур водонагрівача, який може бути підключений до всіх звичайних водонагрівачів, підлогових нагрівачів або конвекторів повітродувки. Установка також має додатковий непрямий водонагрівач, який підключається до контура нагріву теплового насоса і дозволяє цілий рік постачати весь будинок або квартиру гарячою водою для власних потреб.

Крім того, така техніка здатна будь-якій ситуації:

Ці переваги роблять використання теплового насоса справжнім порятунком для тих, хто в іншому випадку не може отримати ні тепло, ні гарячу воду. І саме ці унікальні функції також роблять кондиціонери відмінними «обігрівачами», які створюють ідеальний клімат в будь-який час року і в будь-якій кімнаті, заощаджуючи як зусилля власників, так і їх сімейний бюджет.

Традиційно вважається, шо, обігрів приміщення з кондиціонером взимку відбувається в теплих країнах, де мінімальна температура в січні становить -5 ° C. думка «кондиціонер не повинен бути включений взимку» виходить від самих продавців і монтажників, тому шо в каталогах виробників фактично вказується Мінімальна робоча температура кондиціонера взимку до -5 °C. Але наскільки це об’єктивно?

Чи можна включити кондиціонер взимку?

До мінімальних температур, зазначених виробником в документації, — звичайно, ви можете це зробити. Не тільки виробники додають можливість роботи кондиціонера взимку для опалення, так званого. Функція «тепловий насос».

Які кондиціонери можна включати взимку?

Будь-яка, але до температури, зазначеної в паспорті, зазвичай -5 ° C. Якщо вы хочете включити кондиціонер для опалення взимку при більш низьких температурах, вам потрібно переобладнати кондиціонер для зимової роботи, так званий пакет зимового клімату.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector