Автонавантажувачі — спецтехніка, без якої неможливо обійтися на більшості підприємств

Техника

Організувати на підприємствах ефективну роботу із різноманітними вантажами неможливо без застосування автонавантажувачів. Це один з найбільш затребуваних видів складської спецтехніки, наділений великим спектром функцій.

Функціональність і застосування навантажувачів

В їх основні функції входять:

  • навантаження та вивантаження всіляких вантажів;
  • піднімання, опускання та переміщення продукції по внутрішній території підприємства;
  • штабелювання (ярусне укладання) продукції.

Основний робочий інструмент таких самохідних машин — вила (звідси і назва). Також передбачена можливість використовання додатково навісного обладнання, що дозволяє набагато розширити функціональні можливості. Сфера застосування автонавантажувачів надзвичайно широка: їх використовують практично на всіх підприємствах, де доводиться мати справу з важкими або габаритними вантажами.

Різновиди навантажувачів

Основні відмінності між різними моделями вилкових автонавантажувачів — тип рухової установки (дизельний, газовий, бензиновий, газобензиновий, електричний), техніко-експлуатаційні параметри, а також можливість використання різних додаткових інструментів.

Для роботи тільки на відкритому повітрі найчастіше використовують дизельні навантажувачі, що володіють високою потужністю, вантажопідйомністю, прохідністю, проте в процесі роботи вони досить сильно вібрують, шумлять, викидають шкідливі вихлопи.

Аналогічні їм бензинові навантажувачі. Вони менш продуктивні, зате вихлопи у них трохи чистіші, ніж у дизельних машин.

Більш дешеві в експлуатації газові навантажувачі застосовують на відкритих і закритих майданчиках (в останньому випадку в приміщенні повинна бути встановлена потужна вентиляція). Потужність навантажувача з газовим двигуном зазвичай трохи менша, однак вихлопи помітно чистіше у порівнянні з дизельним аналогом.

Газобензинові навантажувачі оснащуються двигуном, здатним працювати і на газі, і на бензині. Тому такі машини досить універсальні.

Електричні навантажувачі — екологічні, малошумні, багатофункціональні. Чудово зарекомендували себе як в умовах відкритих робочих майданчиків, так і при роботі у приміщеннях.

Основні переваги автонавантажувачів

Навантажувачі мають чимало переваг, дозволяючи оперувати великими партіями товарів при мінімумі витрачених зусиль. Будь-який вид вантажу, зокрема крихкий або небезпечний, досить важкий або негабаритний, штучний або палетний, навантажувач оперативно перемістить на потрібне місце території підприємства.

До інших плюсів навантажувачів можна віднести:

  • досить висока швидкість роботи, що має значення при великому вантажообігу;
  • можливість перевозити товари на відстані до декількох кілометрів;
  • можливість переміщатися як по рівних, так і по похилих поверхнях (асфальту, бетону, утрамбованій землі, з вибоїнами тощо).

Де купити автонавантажувач б/в недорого

Якщо виникла необхідність в якісному і доступному за ціною навантажувачі, зверніться до київської компанії «Денал Груп». Недорогі вживані навантажувачі Toyota, Still, BT, Jungheinrich та інших відомих брендів тут можна купити або взяти в оренду на будь-який термін (від одного дня до декількох років).

Компанія гарантує:

  • вигідні умови співпраці;
  • гарантійне та сервісне обслуговування (для купленої й орендованої техніки);
  • ціни на автонавантажувачі — мінімально можливі.

За допомогою зручних пошукових фільтрів легко підібрати потрібну модель машини. Детальну інформацію можна дізнатися в службі підтримки «Денал Груп» тут на сайті — https://denal.com.ua

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector