Як вибрати хороший принтер?

Разное

Як вибрати принтер для домашнього використання? У цій статті ми постараємося відповісти на це питання. Також розглянемо, які бувають принтери для роботи і їх технічні характеристики.

Привіт, друзі! Принтер — це зовнішній пристрій (у вигляді спеціальної коробки), який підключається до комп’ютера (ноутбуку). Принтер дозволяє друкувати інформацію у вигляді тексту або фотографій. Слово принтер, походить від англійської мови «Print», що означає друк, роздруківка різних документів на папір. По гарнiй цiнi придбати принтер ви можете на сайтi https://lube.ua/.

Принтер потрібен для друку документа. Наприклад, курсової роботи, диплому, звіту по бухгалтерії, сімейних фотографій, різних графіків, символів і так далі. Потім, роздруковані документи сортують в спеціальні папки для документів і використовують в своїх цілях.

Види принтерів коротко

А тепер розглянемо види принтерів, це дозволить правильно зрозуміти, що нам більше підійде для оптимального виконання поставлених завдань. Розрізняють п’ять видів принтерів:

  1. Лазерний принтер. Цей вид принтера працює на основі лазерної технології. З його допомогою друк листів виходить високої якості, він має високу продуктивність друку. Може роздруковувати документи в кольоровому і чорно-білому кольорі.
  2. Струменеві принтери. Ці принтери вміють випускати кольорові документи. Наприклад, фото, кольоровий текст. Зараз вже не зустрінеш у продажу чорно-білого струменевого принтера. Треба відзначити, що вартість картриджів порівнянна з вартістю принтера.
  3. Принтери матричної технології. Принтери такого виду вважаються найстарішими і майже не виробляються на ринок. Але, люди ними ще користуються.
  4. Принтери світлодіодні. Вони дуже дорогі за вартістю. Але, більш сучасні і працюють швидше за інших принтерів.
  5. Принтер з багатофункціональним пристроєм (МФУ). Цей принтер найчастіше потрібен, щоб роздрукувати документ, фото, відсканувати і скопіювати документ. Також він може відправляти факси (передача нерухомих зображень по телефонній лінії).

Далі, поговоримо про принципи роботи цих принтерів.

Принцип роботи принтера, коротка інформація

Перед тим, як працювати з принтером, потрібно знати, як його підключити до комп’ютера. Наступні дії:

  1. Завантажуємо і встановлюємо на комп’ютер драйвер принтера. Зазвичай драйвера надаються виробником разом з принтером. При бажанні, можна знайти їх і в Інтернеті у вільному доступі. Наприклад, виробник принтерів Canon має ці драйвера на своєму сайті. У пошуку браузера можна написати назву виробника принтера і його номер моделі, яка написана на самому принтері. Наприклад, «LBP6020».
  2. Підключаємо принтер. Його Ви можете підключити за допомогою кабелю USB або через Wi-Fi (якщо є така можливість). Після того, як його підключили до комп’ютера, перезавантажте комп’ютер.
  3. Роздруковуємо текст на папір. Далі, відкриваєте лоток в принтері, куди потрібно покласти аркуші паперу. Наприклад, формату A4. Натискаєте на велику круглу кнопку і принтер включиться. Потім, відкриваєте документ Word (або інший документ), знаходите там функцію «Друк», в якій потрібно вибрати принтер. Після цього встановіть число копій друку і натисніть «ОК», щоб почався процес роздруківки документа.

Якщо все зроблено по цій інструкції, принтер запрацює.

Источник: Lube.ua.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector