Дерев’яні сходи під замовлення

Советы

Неможливо уявити будь-який кілька поверховий будинок без сходів .Сходинки— цей основний елемент, від якого залежить надійність і зручність експлуатації всієї конструкції, існує безліч видів. Саме матеріал з якого вони виконані, розмір і відстань між ними є основними показниками, що визначають міцність, безпеку і практичність сходів. Їх глибина має бути достатньою, щоб розмістити ногу, також і висота — повинна бути не надто великою: високі сходини значно ускладнюють підйом, а спуск роблять небезпечним і травматичним. Види сходів достатньо рiзноманiтнi, розкажемо про них в цiй статтi.

Найбільш привабливим і найпопулярнішим матеріалом для виготовлення сходинок є деревина. Можу бути використаний будь-який твердий сорт деревини бук, граб, горіх, ясен , але перевагу віддають дереву твердих порід — дуба. Це найбільш екологічно чистий, теплий матеріал, крім цього деревина має низку дійсно унікальних властивостей таких як : довговічність; практичність в експлуатації; зносостійкість; естетичний зовнішній вигляд; легкість обробки.

Дерев’яні сходи виробляються з цілісного бруса ретельно висушеної деревини, яка в процесі шліфується і обробляється спеціальними захисними складами, що оберігають дерево від вологи, перепадів температури та ін. Найкращим сортом деревини для виготовлення сходів прийнято вважати дуб. Сходинки з матеріалу є найбільш довговічними. У виготовленні ступені для сходів досить прості, конструктивно вони представляють собою дерев’яний планки досить великої товщини.

Але щоб вони служили не один рік, потрібні хороші знання особливостей токарної роботи з деревиною та самої технології виготовлення сходів. Тому, якщо ви вирішили встановити дерев’яні східці, потрібно звернутися в організацію з гарною репутацією в даній галузі.

Наш магазин пропонує замовити за прийнятною вартістю найбільш важливі елементи сходових конструкцій.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector