Лінійка чиллерів для промислового застосування від компанії «Далгакіран»

Советы

Що таке чиллер?

Чиллер — це холодильний агрегат, застосовуваний для охолодження і нагрівання рідких теплоносіїв в центральних системах кондиціонування, в якості яких можуть виступати припливні установки або фанкойли. В основному чиллер для охолодження води використовують на виробництві — охолоджують різне обладнання. У води краще характеристики в порівнянні з сумішшю гліколю, тому робота на воді більш ефективна. Ви можете тут https://dalgakiran.ua/uk/store/CHilleryi купити усi види чиллерів для промислового застосування від компанії «Далгакіран».

Широкий діапазон потужності дає можливість використовувати чиллер для охолодження в приміщеннях різних розмірів: від квартир і приватних будинків до офісів і гіпермаркетів. Крім того, він застосовується в харчовій промисловості для охолодження води і напоїв, в спортивно-оздоровчій сфері — для охолодження ковзанок і льодових майданчиків, в фармацевтиці — для охолодження медикаментів.

Існують наступні основні типи чілерів:

  • моноблок, повітряний конденсатор, гідромодуль і компресор знаходяться в одному корпусі;
  • чиллер без конденсатора на вулицю (холодильний модуль розташовується в приміщенні, а конденсатор виноситься на вулицю);
  • чиллер з водяним конденсатором (використовують коли потрібні мінімальні розміри холодильного модуля в приміщенні і немає можливості використовувати виносний конденсатор);
  • тепловий насос, з можливістю нагріву або охолодження теплоносія.

Вибір чилера — це серйозне питання, яке вимагає грамотного рішення. Безумовно, для того щоб підібрати холодильний агрегат, вам зовсім необов’язково знати всі нюанси роботи холодильної машини, проте знання основних принципів допоможе вам швидше визначитися з потрібною моделлю.

Існує кілька гідравлічних схем роботи чиллера: однонасосная схема (класична), двухнасосная схема і охолодження з проміжним хладоносителем — пропіленгліколь. Інша технічна інформація по чиллеру.

Принцип роботи чилера

Теоретичною основою, на якій побудований принцип роботи холодильників, кондиціонерів, холодильних установок, є другий закон термодинаміки. Охолоджуючий газ (фреон) в холодильних установках робить так званий зворотний цикл Ренкіна — різновид зворотного циклу Карно. При цьому основна передача тепла заснована не на стисканні або розширенні циклу Карно, а на фазових переходах — випаровуванні і конденсації.

Промисловий чиллер складається з трьох основних елементів: компресора, конденсатора і випарника. Основне завдання випарника — це відведення тепла від охолоджуваного об’єкта. З цією метою через нього пропускаються вода і холодоагент. Закипаючи, холодоагент відбирає енергію у рідини. В результаті цього вода або будь-який інший теплоносій охолоджуються, а холодильний агент — нагрівається і переходить в газоподібний стан. Після цього газоподібний холодильний агент потрапляє в компресор, де впливає на обмотки електродвигуна компресора, сприяючи їх охолодження. Там же гаряча пара стискається, знову нагріваючись до температури в 80-90 ºС. Тут же він змішується з маслом від компресора.

У нагрітому стані фреон надходить в конденсатор, де розігрітий холодильний агент охолоджується потоком холодного повітря. Потім настає завершальний цикл роботи: холодоагент з теплообмінника потрапляє в переохолоджувач, де його температура знижується, в результаті чого фреон переходить в рідкий стан і подається в фільтр-осушувач. Там він позбавляється від вологи. Наступним пунктом на шляху руху холодоагенту є терморасшірітельний вентиль, в якому тиск фреону знижується. Після виходу з терморасшірітеля холодильний агенент є пар низького тиску в поєднанні з рідиною. Ця суміш подається у випарник, де холодоагент знову закипає, перетворюючись на пару і перегріваючись. Перегріта пара залишає випарник, що є початком нового циклу.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector