Основні нюанси доставки імпортних товарів з порту

Статьи

Доставка вантажу контейнеровозом з порту

Морські контейнерні перевезення через свою вигідності стають все більш популярними в українських компаній. Це єдиний тип вантажоперевезень, частка якого продовжує зростати в нинішніх суворих економічних умовах. Але неправильна організація процесу управління вантажем в порту і після проходження митного очищення може стати причиною зростання фінансових витрат, привести до тимчасових затримок. У митно-брокерської компанії «УкрВіпСервіс» Ви зможете не тільки отримати повний спектр послуг із навантаження-вивантаження вантажу, що надійшов по лінії контейнерних морських перевезень в український порт, а й оперативну доставку вантажу за адресою контейнеровозом , докладніше https: //www.uvs. in.ua/dostavka-gruza-kontejnerovozom-iz-porta/ .

Професійне управління вантажами в портах

Після прибуття в порт контейнер з імпортним товаром необхідно розвантажити на контрольний термінал, розмитнити і доставити на основне місце дислокації складу замовника. Крім того, з огляду на головний недолік морських вантажоперевезень, що полягає в тривале транспортування вантажу з порту А в порт Б, часто доводиться вдаватися до змішаного (мультимодальних) типу перевезення (економія до 30% часу). В обох випадках важливо якомога швидше перемістити вантаж на автомобільний і залізничний транспорт, не переплачуючи за перебування на митниці, що буде вигідно зробити за підтримки компанії «УкрВіпСервіс».

Послуги контейнеровозів по Україні

У більшості випадків послуги контейнеровозів з порту входять в пакет послуг з міжнародних морських перевезень «УкрВіпСервіс», так як будь-який контейнерний вантаж повинен бути обслужений і спрямований відправнику безпосередньо відразу після проходження митного контролю. Однак ми готові запропонувати разові оперативні послуги контейнеровозів з порту для доставки товару безпосередньо одержувачу в будь-яку точку України або за кордон.

Оперативна доставка вантажів з порту

Операції, які пропонує наша транспортно-експедиторською компанією на етапі вивантаження вантажу з портів, включають:

  • Контроль правильного оформлення документації, якщо необхідно, перерахунок вантажу, контроль його стану при перевалці.
  • При необхідності підбір актуальною контейнерної тари під будь-який тип вантажу, будь то штучний, наливний, сипучий, негабаритний вантаж для подальшого транспортування сушею.
  • Вивантаження вантажу з терміналу, упаковка в контейнер і навантаження на автомобільний контейнеровоз.
  • Складання оптимального маршруту досвідченими логістами.
  • Перевезення вантажу на власні склади для тимчасового зберігання або на склади замовника.
  • Послуги з вивантаження вантажу на місці.

Ми співпрацюємо з провідними українськими та вітчизняними перевізниками, тому оперативно вирішуємо ці запитання. З нами замовник позбавляється від всіх турбот, пов’язаних з організацією перевезення контейнера , і отримує упакований вантаж уже на власному складі.

Вигідна вартість послуг контейнеровозів

Маючи велику мережу експедиторів, логістів, перевізників у багатьох портах світу, «УкрВіпСервіс» може здійснювати послуги з управління вантажу і доставці його по континенту на склад одержувача в будь-якому порту світу. Для кожного клієнта ми пропонуємо оптимальні умови співпраці, маємо налагоджену логістику і контакти з керівниками органами, що дозволяє виключати будь-які збої, затримки і мінімізувати витрати клієнта. З нами Ви завжди зможете розраховувати на найкоротші терміни доставки і 100% збереження Вашого вантажу, а також неабияк заощадите на вантажоперевезеннях.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector