Чи варто довіряти рекрутинговим агентствам?

Статьи

Підбір персоналу — трудомісткий процес, який займає чимало часу. А, щоб знайти фахівця, який буде відповідати всім вимогам, потрібно самому бути професіоналом. Саме тому грамотні керівники закликають на допомогу рекрутерів. 
Хороший рекрутер з агентства VIP HR https://viphr.com.ua/ здатний провести аналіз діяльності вашої компанії, зрозуміти її корпоративну культуру і підібрати такого фахівця в штат, який покаже не тільки свої професійні здібності, але і стане частиною команди. 

Знайти співробітника в команду: в чому складність? 

Погодьтеся, не кожен день доводиться шукати кадри. Пошук персоналу — відрядна робота, яка потребує щоденної присутності HR-фахівця. Ось коли в штаті є свої ейчари, то керівництву, як правило, доводиться ставити перед ними завдання, які не мають до їх професійної діяльності ніякого відношення. Початківець ейчар сприйме це з розумінням, а для профессіонала- це неприйнятно. З цих причин навіть великі компанії не завжди наймають штатних ейчаров, і звертаються в агентства з підбору персоналу. 

Є варіант зайнятися пошуками самостійно:
• зареєструватися та розмістити оголошення на відповідний сайтах; 
• відібрати резюме здобувачів;
• організувати перший етап співбесіди; 
• проаналізувати і відібрати кандидатів для другого етапу;
• провести співбесіду з потенційними співробітниками; 
• провести додаткові психологічні тестування. 

Зрозуміло, процес забере чимало часу. А ось професійні рекрутери з VIP HR впораються з завданням в рази швидше.  

Переваги рекрутингових агентств 

Після спілкування з власником компанії рекрутер вже має уявлення, не просто про посаду фахівця, а про те, яка людина потрібна вам в команду. Мова про професійні, а також про особисті якості. 
В HR-агентствах вже є база кращих претендентів. Вона формується не за один день. При такому підході пошук відбувається швидко, що є великою перевагою. 
Рекрутер відбирає претендентів, проводить співбесіду. Потім пропонує роботодавцю тільки кращих кандидатів.  
Фахівці Віп Ейчар надають послуги з підбору персоналу на професійному рівні. Звернувшись до нас, ви заощадите час і гроші. Наші рекрутери за найкоротші терміни знайдуть для вас професіоналів. А головне, допоможуть новачкам адаптуватися в вашому колективі і стати його частиною. 
Відповідаючи на питання: чи варто довіряти рекрутинговим агентствам? Якщо це агентство VIP HR, то однозначно так. 
 

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector