Де застосовується сталевий дріт

Разное


Дріт-вид металопрокату, що представляє собою металеву нитку зазвичай круглого перетину. Зазвичай виготовляється зі сталі, міді, алюмінію, ніхрому і різних сплавів.

Хочете придбати сталевий дріт? ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» готовий запропонувати Вам найвигіднішу ціну за метр дріт сталевий.

Де використовується дріт

Даний виріб є напівфабрикатом, який застосовується для виготовлення різних товарів:

  • Цвяхів та інших металовиробів.
  • Зварювальний електрод.
  • Ланкового ланцюга.
  • Електромотор.
  • Нагрівальна спіраль.
  • Пружина.
  • Свердел.
  • Трос.
  • Сіток і т. д.

Переважна частина виробленої промисловістю дроту використовується в якості напівфабрикату для отримання інших виробів. Невелика частка з неї застосовується як в’язальний матеріал. Їм ув’язується арматура при бетонних роботах, зав’язуються мішки і т. д.

Застосування сталевого дроту
Найбільш широке поширення набула дріт зі сталі. Для її отримання застосовуються різні марки сталі. З пружинних роблять дріт для виготовлення сіток, пружин, деяких спеціалізованих тросів. Подібні вироби після гарту стають пружними. При цьому при сильному механічному впливі вони ламаються, тому для інших цілей непридатні.

З більш м’яких сортів стали роблять дріт для виготовлення цвяхів, саморізів, гвинтів. Її податливість дозволяє сформувати на обрізаному стрижні капелюшок або різьблення. Такий матеріал добре піддається куванню. Сформований з нього виріб загартовується, що позбавляє його від гнучкості. В результаті виготовлений метиз менш схильний до загинання.

Виробництво дроту зі сталі виконується за суворими стандартами. Завдяки цьому Готова продукція є повністю сумісною з верстатами, що формують з дроту металовироби, Свердла, ланкові ланцюги і т. д.

Зі сталевого дроту виготовляють Струни для музичних інструментів, Електроди для електрозварювання. Зокрема для отримання перших застосовується нержавіюча сталь, а для других звичайний чорний метал, який покривається спеціальним напиленням.

Вельми затребуваний напівфабрикат плющенную стрічку отримують шляхом розкочування сталевого дроту великого перерізу. Отримане в результаті виріб може використовуватися для виготовлення лез для безпечної бритви, трубок невеликого діаметру і т. п.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector