Подрібнювач для гілок

Разное


Дуже часто перед садівниками і комунальними службами виникає питання утилізації побутового сміття у вигляді різних чагарників, сучків і стовбурів від дерев.Якщо великі відходи дерева можливо розпиляти і використовувати в дров’яних печах, то інші залишки дерев просто викидаються або спалюються. З посиленням екологічних вимог, такий вид утилізації став народжувати масу питань у відповідних державних служб, які стали накладати штрафні санкції на винуватців. Поява на ринку механізмів, подрібнювачів гілок, дозволило вирішити всі ці питання.

Купити подрібнювач гілок можна на сайті компанії » Арієс-Україна». 

Види дробарок для подрібнення сучків і гілок

Електрична дробарка для гілок своїми руками. Существует два основних найбільш часто використовуваних механізму подрібнювача гілок:

автономний (бензиновий або дизельний);
електричний.

До переваг подрібнювача на пальному паливі слід віднести автономність виробництва. При наявності палива він буде працювати на будь-якій відстані від джерел живлення, що має велике значення для роботи на великих територіях і у видаленні від електрифікованих поселень.

Бензинові подрібнювачі гілок більш потужні і дозволяють обробляти обсяг близько 70 мм.

Недоліком є шум і вихлоп токсичних речовин. Хоча сучасні технології зводять ці проблеми до мінімуму. Також варто відзначити більш складне технічне обслуговування.

Подрібнення на електричному апараті дозволяє здійснити роботу з набагато меншим шумом, ніж на бензиновому. Відсутні шкідливі викиди. Крім того, він набагато легше за вагою.

Ціна електричних моделей подрібнювача нижче бензинових, як і потужність. Але стовбури дерев близько 40 мм цілком по зубах.

Основний недолік-це прихильність до джерела живлення. Збої в електромережі і відсутність напруги роблять марним використання електричної моделі подрібнювача.

Види ножів, використовувані в подрібнювачах гілок

Для двигунів подрібнювачів велике значення мають ріжучі механізми пристрою. Відзначимо три типи ножів:

  • ножовий дисковий. Використовується в подрібнювачах невеликих гілок до 20 мм;
  • фрезерний механізм ножів. Справляється з більш товстими гілками. Але є недолік. При подрібненні сирого матеріалу може забитися і застопоритися механізм;
  • фрезерні турбінні ножі. Найбільш універсальна форма подрібнення сучків і гілок. Справляється як з великими, так і з дрібними стовбурами дерев.
Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector