Переваги букв з пінопласту

Разное

Одні з популярних видів святкового оформлення інтер’єру або зовнішньої реклами стали букви з пінопласту artprom.com.ua. Вони використовуються в дизайні і декоруванні поряд з аналогічними елементами з пластика, металу і деревини, вигідно відрізняючись своєю легкістю, практичністю і ціновою доступністю.

Де використовуються об’ємні букви?

3Д-букви з пінопласту стали невід’ємною частиною весільного декору. Ними прикрашають банкетні зали та фотозони на виїзних церемоніях. Ініціали нареченого і нареченої, як і святкова символіка, можуть розташовуватися на стіні, перед столом молодят, в спеціальному куточку приміщення.

Фігурне різання пінопласту замовляють компанії при проведенні маркетингових акцій, презентацій, виставок і корпоративів. Такі вироби не вимагають складання, вони легко транспортуються і встановлюються у виділеному просторі. Купити букви з пінопласту актуально для створення оригінальних вивісок, оскільки вони стійкі до впливу природних факторів, відмінно піддаються декорування і добре проглядаються з різних напрямків.

Переваги виробів з пінопласту для оформлення інтер’єру і створення зовнішньої реклами
Те, що Тривимірні букви з пінополістиролу затребувані і мають широку сферу застосування, пояснюється наявністю безлічі переваг, серед яких:

  1. Мала вага. 3D-пінопласт дуже легкий, тому може монтуватися на будь-яку поверхню і в різному положенні. Букви встановлюють на підлогу, кріплять до стіни, підвішують до стелі – варіанти розміщення обмежуються лише фантазією декоратора.
  2. Міцність. Пінопласт не деформується від впливу температур, не вбирає вологу і не руйнується від ультрафіолету. Його можна пошкодити лише при наданні надмірної механічного навантаження.
  3. Податливість. 3D-різання пінопласту проводиться на сучасних фрезерних верстатах, які управляються за допомогою комп’ютерних технологій. Для оператора не складає труднощів задати необхідні параметри, щоб відтворити найдрібніші деталі з дизайн-макета. Клієнт може замовити вироби будь-яких розмірів, конфігурацій, обсягів.
  4. Варіативність оформлення. Букви з пінопласту можна пофарбувати, обтягнути тканинами, обклеїти вініловими плівками, а також при бажанні створити імітацію різних фактур – деревини, каменю, металу і т.д. крім того, при виготовленні вивісок або зовнішнього декору закладів попитом користується контурна підсвічування світлодіодами, яка розміщується на фігурах.
  5. Екологічність. Вироби з пінопласту підходять для оформлення інтер’єрів, оскільки не виділяють токсичних речовин і не видають неприємних запахів. Вони абсолютно нешкідливі для організму людини.
Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector