Як вибрати матрац для спальні

Разное

Кожен із нас близько третини життя проводить уві сні. Стан спокою необхідний організму для відновлення гарного самопочуття та збереження міцного імунітету. Зручне спальне місце з комфортним матрацом — запорука повноцінного відпочинку. У продажу представлена велика кількість моделей із різними експлуатаційними якостями. Перед вибором конкретного виробу покупцю варто ознайомитися з його характеристиками. Лише за таких умов він зможе прийняти зважене рішення.

Особливої популярності набув ортопедичний матрац для спальні. Застосування цього виробу дає можливість правильно розподілити навантаження на хребет. Його особливість — оптимальне співвідношення жорсткості та м’якості, завдяки чому тіло не провисає. Головна відмінність ортопедичної моделі від звичайної полягає в наявності точкової еластичності.

Критерії вибору

Розмаїття пропозицій від виробників ставить потенційного покупця перед складним вибором. Щоб остаточно не розгубитися, слід звернути увагу на такі характеристики виробу:

  1. Рівень жорсткості. У продажу представлені матраци трьох видів: м’які, середні й жорсткі. Спеціалісти рекомендують останній варіант для дорослих та дітей, які потерпають від проблем зі спиною. М’які та середні моделі вважаються універсальними, їх можна використовувати без будь-яких обмежень.
  2. Розмір виробу. Перед покупкою слід заміряти ліжко, щоб матрац оптимально підійшов під основу. Також слід брати до уваги фізіологічні особливості користувача. Важливо, щоб людина під час сну не впиралася ногами або головою в край ліжка. В ідеалі довжина спального місця повинна на 15 сантиметрів перевищувати ріст споживача, тоді як ширина матраца повинна бути у два рази більшою за ширину плечей.
  3. Тип конструкції. Різні компанії виготовляють вироби, які відрізняються між собою набором експлуатаційних характеристик. Щоб покупка стала вдалою, слід заздалегідь ознайомитися з усіма деталями.
  4. Різновидність наповнювача. В цій ролі можуть виступати як натуральні, так і штучні матеріали. До перших належить латекс, кокосова койра, вата з бавовни або вовни. Штучні матеріали представлені еластичною піною, спанбондом. Важливо, щоб вони були гіпоалергенними, що дозволить уникнути негативної реакції організму.

Часто покупцю важко самостійно розібратися з усіма особливостями виробу. У таких випадках варто проконсультуватися з кваліфікованим менеджером, який допоможе визначитися з вибором оптимального варіанту.

Особливості конструкції

У продажу зустрічаються наступні типи матраців:

  1. Безпружинні. Така конструкція є дуже зручною для споживача. Використання виробу не супроводжується скрипінням, похитуванням чи іншими неприємними ефектами, які притаманні пружинним моделям. Завдяки виготовленню наповнювача з сучасних матеріалів, безпружинні матраци вирізняються стійкістю до навантажень та зберігають свої якості протягом тривалого часу.
  2. З пружинним блоком Bonnel. Основна перевага конструкції — створення ортопедичного ефекту, що дарує споживачу комфорт. Додаткові плюси — доступна ціна та висока якість. Ці вироби легко витримують навіть значну вагу. Вони зберігають експлуатаційні характеристики упродовж довгого часу.
  3. З пружинною системою Pocket Spring. Особливість конструкції — використання пружин, загорнутих у тканину. Їх перевага полягає у відмінній повітропроникності. Виробники випускають моделі для різних пір року. Є окремі варіанти для зими та літа. Також популярністю користуються всесезонні вироби, які можна застосовувати протягом усього року.

При виборі моделі покупець керується не лише власними уподобаннями, але й фінансовими можливостями.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector