Спіральна блискавка: переваги

Полезные поделки


Сьогодні, як і раніше, принцип виготовлення багатьох виробів і техніки беруть з природи. На основі форми спіралі створено ДНК людини і побудовані галактики. Цей же принцип використаний в спіральній застібці. Синтетичні волокна скручують у формі спіралі. Потім їх сплющують-це створює зубці в місцях перегину кілець спіралі, чіпляються один за одного при майбутньому «закриванні» спіральної блискавки. Потім готовий продукт пришивають до вузької тканої смужці – тасьмі. Або волокна накручують на тасьму і використовуючи верстат, приплющують і закріплюють їх. В результаті ми отримуємо так полюбилася нам кручену застібку з характерними зубцями і плоскою формою.

Переваги спіральної форми:

Невелика вартість. Завдяки простому технологічному процесу, при якому зуби легко формуються при сплющуванні.
Широке багатство кольорів. Завдяки синтетичному походженню такій застібці можна надати будь-який відтінок. Це означає, що ви можете підібрати той колір, що відповідає вашому одязі або створити щось запам’ятовується.
Безпечна в експлуатації. Спіральною блискавкою не можна поранитися, вона може бути використана при виготовленні дитячого одягу.
Еластичність, м’якість. Може бути використана в будь-якому одязі, де є необхідність в перегинах і т. д.
Стійкість до деформацій і міцність. Дуже низький відсоток поломок і виходу з ладу, в порівнянні з іншими.

Область застосування спіральних блискавок

Завдяки своїм численним перевагам і незначним недолікам застосовується у виготовленні практично будь-яких видів одягу і багатьох інших речей, не пов’язаних з гардеробом.

— спец одяг; — рюкзаки; — Спортивний одяг; — Дитячий одяг; — взуття; — сумки, чохли; — сукні, брюки, спідниці; — спальні мішки; — намети; — трикотаж; — куртки; — предмети інтер’єру; — постільна білизна та інше.

Де можна купити спіральні блискавки оптом і в роздріб

Компанія » Zipper пропонуємо найширший вибір швейної фурнітури-бігунки, нашивки, шнурки, люверси, закінчення, а також і різноманітні застібки блискавки. Спіральні, Декоративні, рулонні, Тракторні, залізні та інші застібки оптом і в роздріб, з підбором будь-якого кольору, довжини, ширини, дизайну і відповідної ціни.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector