Ремонт під ключ

Благоустройство дома

Для багатьох людей одним з найцінніших ресурсів є час. Саме тому жителі великих міст і маленьких селищ, намагаються його заощадити. У цій статті ми розповімо про переваги ремонту під ключ.

Ремонт-це завжди непрості маніпуляції, що вимагають багато сил, часу, а також вкладень. Тому цілком закономірно, що будь-яка людина хоче заощадити свої сили, витратити менше нервів.

Ремонт квартири під ключ-суть:

Одним із способів істотно скоротити витрати і свою участь під час ремонту — це виконання робіт під ключ. Саме поняття з’явилося як маркетинговий хід серед будівельників.
Якщо раніше для виконання кожного етапу робіт необхідно було наймати різні компанії і працівників, то ремонт під ключ дозволяє мінімально брати участь в проведенні робіт. Тобто досить укласти контракт з фірмою і отримати готову роботу, тобто якісний ремонт, після якого можна буде сміливо заїжджати в квартиру і жити в ній.
Відповідно на початковому етапі, при укладенні договору, на об’єкт виїжджає фахівець, який розраховує вартість робіт. Він складає кошторис з вартістю матеріалів, а також роботи. Основна перевага в тому, що на початковому етапі ви зможете ознайомитися з переліком робіт, які буде виконувати компанія, із зазначенням точної вартості. Витрати при цьому скоротяться і участь в процесі ремонту теж.

Основна перевага в тому, що власнику житла не потрібно для виконання кожного пункту робіт, Шукати окремих найманців.

Ремонт квартири під ключ, вигода:

Складання кошторису.
Можливість придбання матеріалів фірмою з наданням всіх чеків і звітів.
Виконання як чорнової, так і чистової обробки квартири.
Можливість заміни комунікацій.
Отримання повного звіту про виконані роботи.
Можливість практично не контролювати стадії ремонту. Зараз дуже популярні соцмережі, а також месенджери, що дозволяють власнику квартири практично не брати участь в ході ремонту.

Після укладення договору, бригада, що працює під ключ, займається виконанням ремонту, при цьому може відправляти проміжні фотографії власнику, з описом виконаних робіт. Таким чином, власнику квартири не обов’язково виїжджати на об’єкт, і контролювати виконання робіт і їх якість.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector