Важливість часу контакту і видимої вологості для забезпечення ефективної дезінфекції

Вопрос - ответ

Важливість ефективної дезінфекції

Ефективне очищення та дезінфекція важливі в охороні здоров’я для зниження ризику зараження. Щоб гарантувати, що дезінфікуючий засіб для твердих поверхонь, знищує мікроорганізми, на які воно претендує, потрібне правильне використання відповідно до інструкцій виробника. Користувач повинен знати, що після застосування дезинфікуючого засобу воно буде настільки ефективним, як задумано виробником, засоби для дезінфекції с сертифікатом якості.

Як забезпечити ефективну дезінфекцію

Забезпечення ефективної дезінфекції в охороні здоров’я пов’язане з деякими унікальними проблемами. Зокрема, в лікарняних палатах багато поверхонь різної форми і розміру, і часто буває складно дізнатися, де було застосовано дезінфікуючий засіб. Щоб допомогти, користувачам потрібен індикатор, щоб знати, що вони правильно застосували дезінфікуючий засіб на поверхню і що вони можуть бути впевнені, що дезінфікуючий засіб спрацював так, як задумано.
Найбільш поширена практика в промисловості-забезпечити візуальну вологість поверхні протягом усього часу контакту, зазначеного на етикетці продукту. Час контакту, також відомий як час зволоження, — це час, протягом якого дезінфікуючий засіб залишається вологим на поверхні для забезпечення ефективності.

Він визначається виробником і заснований на результатах мікробіологічного тестування з використанням сучасних методів. Час контакту з дезінфікуючими засобами становить від 15 секунд до десяти хвилин, це максимальний час. Дезінфікуючі продукти зазвичай включають інструкції, які інструктують користувачів, щоб поверхня була помітно вологою на час контакту.

Однак у цієї практики є свої проблеми. Збереження видимої вологої поверхні для дезінфікуючих засобів, що вимагають тривалого часу контакту, наприклад, десяти хвилин, може виявитися важким. У деяких умовах, таких як висока температура і низька вологість, також може бути важко залишатися вологими навіть для дезінфікуючих засобів, час контакту яких становить всього три або чотири хвилини.

Це особливо складно для дезінфікуючих засобів з високим вмістом спирту, які швидко випаровуються. Якщо дезінфікуючий засіб висихає на поверхні до закінчення часу контакту, інструкції на етикетці зазвичай вимагають повторного нанесення, щоб гарантувати дотримання часу контакту або часу зволоження.
Якщо видима вологість протягом часу контакту не використовується в якості міри ефективності або способу допомогти в дотриманні вимог, то як кінцеві користувачі можуть дізнатися, що нанесення продукту було достатнім для досягнення дезінфекції? Чи буде альтернативний підхід заснований на площі поверхні, яку серветка може покрити і при цьому ефективно дезінфікувати?

Цей підхід вимагатиме, щоб на етикетках продукту були вказані Інструкції про те, яку площу поверхні продукт може покрити і при цьому ефективно дезінфікувати, а також потрібно було б, щоб користувачі вимірювали площу протирається поверхні, щоб гарантувати правильне використання. Якщо серветка використовується на занадто великій площі, може бути застосовано недостатню кількість дезинфікуючого засобу, що призведе до неефективної дезінфекції поверхні.

Такий підхід являє собою більш складну ситуацію, ніж використання видимої вологості в якості індикатора. Перший, в той час як вимірювання площі поверхні може бути відносно простим на великих плоских поверхнях, поверхні лікарняних палат і обладнання рідко бувають плоскими і однаковими, що ускладнює і вкрай непрактично розраховувати площу поверхні.

По-друге, розміри серветок і кількість дезинфікуючого засобу на кожній серветці різняться для різних продуктів, і відмінності в розмірах серветок і покритті поверхні можуть створити плутанину для користувачів, які намагаються контролювати області, покриті певними серветками.
З цих причин вимога, щоб дезінфікуючий засіб залишався видимим вологим на поверхні, є корисним і відносно простим методом для забезпечення дотримання та належної дезінфекції.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector