Навіщо потрібен посівний календар

Полезные поделки

Багато городників здавна дотримуються сприятливих і несприятливих днів для посадки і пересадки рослин, овочів. Фаза місяця і її зодіакальний знак допомагають визначити найкращі дні роботи в городі.

Кращий місячний посівний календар на 2021 рік на сайті » День за днем»

Садівники і городники для проведення сільськогосподарських робіт користуються спеціальним календарем, який носить назву місячний. Він допомагає визначити сприятливий час для виконання різних агротехнічних заходів. Місяць робить сильний вплив на все живе в природі. За 28 днів вона проходить всі 12 знаків Зодіаку і в кожному з них знаходиться по 2-3 дні.

Деякі зодіакальні знаки сприятливо впливають на проведення конкретних видів робіт, а інші, навпаки, перешкоджають цьому. Зростання рослин в різні фази Місяця змінюється.

Це обумовлено впливом енергії і циркуляцією поживних речовин. Існує 4 фази Місяця:

Новомісяччя. У цей період енергія рухається в основу, в кореневу систему, через що ріст рослин сповільнюється
Повний місяць. Відбувається викид накопиченої енергії, яка концентрується в плодах, квітках, пагонах.
Зростаюча Місяць. Поживні речовини переходять від кореневої системи до верхньої частини і фотосинтез збільшується. Сприятливий період для посадки рослин.
Спадна Місяць. Живильні соки з листя спускаються до коріння. В цей час краще збирати плоди.
Знаки стихії води і Землі сприятливо впливають на проведення агротехнічних заходів. Нейтральними є Овен, Діва, Стрілець. Якщо Місяць знаходиться в знаку Лева, Терезів, близнюків, то варто відзначити, що це не найкращий час для посадки рослин. Якщо перебуває місяць в знаку Водолія, то це самий несприятливий період для посадки, тому ніхто з дачників в цей час не проводить сільгоспроботи.

Користь і застосування календаря в садівництві

При посадці городніх культур необхідно враховувати не тільки знак Зодіаку, в якому знаходиться Місяць, але і її фазу. Здійснювати посадку в молодик і повний місяць небажано. Сприятливою вважається зростаюча Місяць, тому всі роботи і слід проводити саме в таку фазу.

Менш сприятливою є спадна, і в цей час рекомендується проводити прополку, обрізку старих пагонів, збір врожаю, боротися зі шкідниками, прищипувати рослини і т.д. ці заходи можна виконувати і в повний місяць. Якщо не враховувати фазу місяця і знак зодіаку, то можна погубити сходи.

Якщо необхідно посадити рослину, але Місяць знаходиться в несприятливій фазі, то посадку слід виконувати в останній день, коли Місяць перебуває в сприятливому зодіакальному знаку. В результаті негативна фаза не сильно вплине на рослину. Розмножувати рослини рекомендується, коли Місяць в жіночих сузір’ях: Рак, риби, Терези, Скорпіон, Діва, Козеріг, Телець.

Категорично не рекомендується проводити розмноження під час перебування Місяця в чоловічих сузір’ях: Близнюки, Лев, Водолій. Городні культури добре вбирають вологу, коли Місяць знаходиться у водній стихії. Тут фазу місяця можна не враховувати. При внесенні добрива слід звертати увагу і на знак Зодіаку, і на фазу Місяця.

Слід знати, що від фази вибирають тип добрива. Мінеральні добрива слід вносити на зростаючу місяць, а органічні – на спадаючу. Важливо дотримуватися природних ритмів, тоді можна значно підвищити урожай, запобігти розвитку хвороб.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector