Вагонка для саун

Статьи


Як же здорово попаритися в лазні! Причому неважливо, яка пора року і погода за вікном, відвідування лазні, завжди принесе користь і задоволення. У наших предків існувала ціла банна культура, яка, хоч і частково, однак дійшла і до наших часів.

Відвідування лазні і сауни здатне не тільки підняти настрій, але і поліпшити роботу імунної системи організму.

Саме тому банна індустрія все більше розвивається в нашій країні. То тут, то там відкриваються нові приватні сауни, які незмінно користуються попитом. А власники заміських будинків намагаються влаштувати у себе хоч невелику, але все ж свою власну лазню.

А що, перш за все, знадобиться для її облаштування? Звичайно ж, спеціальна дерев’яна вагонка для лазні та сауни. Її, а також все інше для сауни можна купити на сайті saunashop.com.ua

До вибору банної вагонки необхідно підійти максимально пильно і відповідально. Адже від його правильності залежить багато чого. Наприклад, від того наскільки якісною виявиться вагонка залежить те, як довго вам не доведеться проводити ремонтні роботи в парильні.

До речі, рекомендуємо звернути увагу на те, що вагонка для лазні та сауни в обов’язковому порядку повинна кріпитися вертикально. Це дозволить утворилася волозі безперешкодно стікати вниз.

В іншому випадку, якщо вагонка буде прибита горизонтально, волога буде затримуватися в монтажних швах. А це, в свою чергу, призведе до псування дерева і утворення грибка. У такій парній паритися буде не те, що неприємно — небезпечно!

Адже в парильні розкриваються всі пори, ми робимо більш глибокі вдихи і, відповідно, спори грибка зможуть пробратися ще глибше в організм. Ось така, здавалося б, дрібниця, може привести до таких серйозних наслідків.

Від вибору різновиду деревини теж багато що залежить. Для обробки парної найчастіше використовуються три різновиди дерев’яної вагонки — сосна, липа та вільха. Нижче наведемо коротку характеристику кожного з них:

Вагонка для лазні та сауни з сосни. Цей вид обробки, чесно кажучи, найбільш популярний через свою невисоку вартість. Однак, крім ціни соснова вагонка має й інший плюс. Полягає він у змісті в своєму складі фітонцидів, які мають антибактеріальні властивості.

Липова вагонка є екологічно чистим продуктом з унікальним набором лікувальних властивостей. У даній деревині містяться ефірні масла, які при нагріванні починають виділятися в повітря. У лазні обробленою вагонкою з липи дуже корисно париться тим, хто потребує релаксації і заспокоєння нервової системи. А ще цей матеріал має красивий золотистий колір і приємний аромат.

Вагонка з вільхи також нерідко зустрічається в обробці лазень і саун. Це дерево в своєму складі містить дубильні речовини, які сприятливо впливають на людський організм. Перебування в такій парній здатне надати протизапальну дію, зменшити прояв шкірних алергічних реакцій.

Звичайно ж, в обробці парних використовують і інші види дерева, проте особливою популярністю користуються саме ці. Дуже сподіваємося, що наш огляд виявиться корисним для вас і ви зробивши правильний вибір, будете довго насолоджуватися перебуванням у власній парній!

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector