Можливості різних міжкімнатних перегородок в квартирі

Статьи


При установці міжкімнатних перегородки в квартирі важливо пам’ятати, що в такому житлі не можна надмірно навантажувати плиту перекриття, тому конструкція повинна бути легкою. У той же час, вона повинна мати незначною товщиною і хорошим рівнем шумопоглинання. Взагалі, варіантів перегородок газоблоки львів, доступних господарям, багато. Тому варто оцінити основні варіанти на сайті https://budmat.lviv.ua/, враховуючи названі вимоги.

1. Можливості перегородок з цегли

Основними перевагами цегляних перегородок є найвища міцність при незначній товщині. Правда, щоб встановити цегляну перегородку в квартирі, потрібно отримати на це дозвіл. Все-таки конструкція, виконана з цегли, виходить важкою. При цьому, процес облаштування цегляної перегородки пов’язаний з численними складнощами, через що доводиться запрошувати професіоналів, щоб виконати всі роботи грамотно.

2. Можливості перегородок з пористих блоків

Питома вага піноблоків і газоблоків менше, ніж цегли. Тому перегородку можна зробити досить легкою. Правда, тільки за умови, що використовуються блоки незначного формату. Якщо ж застосовувати стандартні зразки, перегородка може вийти товстої, відповідно, відбере помітну частину корисної площі кімнати. Зате перегородки такого типу мають відмінні шумопоглинаючими якостями і недорого обходяться.

3. Можливості перегородок каркасного типу

Мабуть, за сукупністю переваг каркасні перегородки підходять для квартири найбільше. Справа в тому, що вони володіють товщиною всього в 10 см, мало важать, а за рахунок знаходяться в їх порожнини шумоізоляційних матеріалів забезпечують найбільш комфортні умови. Але необхідно пам’ятати, що каркасні перегородки не дуже міцні, а їх термін експлуатації невеликий. Тому розраховувати, що такі конструкції будуть зберігатися в хорошому стані довго, не доводиться.

4. Можливості пазогребневих перегородок

Нарешті, при створенні міжкімнатних перегородок застосовуються пазогребневі плити. Вони мають розміри приблизно 100×100 см, товщину 5 см, оснащені пазами і гребенями. Таку перегородку можна зібрати швидко, без серйозних зусиль і без попереднього дозволу. Але треба визнати, що міцність і шумоізоляційні показники конструкції далекі від ідеальних. В основному такі перегородки застосовують для огорожі технічних зон, а не житлових. Різноманітність вибору

З огляду на сказане, власник зможе зупинитися на міжкімнатних перегородки, яка для його квартири підійде найбільше.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector