Оригінальні запчастини Honda

Все для авто

Оригінальні запчастини Хонда Україна створені для вашої Honda. Вони підтримують якість, надійність і продуктивність вашого автомобіля. Ці атрибути стали визначати автомобілі Honda, а також відображені в деталях, з яких вони побудовані. Збережіть свій Honda, вибравши оригінальні запчастини Honda.

Якість

Ядро якості Honda присутня в кожній частині вашого автомобіля. Оригінальні запчастини Honda виробляються у відповідності зі строгими стандартами якості, що забезпечує точну підгонку і точність роботи. Вибираючи оригінальні запчастини Honda, ви можете розраховувати на високі стандарти якості, встановлені інженерами Honda.

Надійність

Тільки оригінальні запчастини Honda підтримуються компанією Honda по всій країні. Кожна частина працює разом з іншими для отримання єдиного висновку. Багато неоригінальні деталі можуть претендувати на надійність, але вони не виробляються відповідно до технічних вимог Honda і специфікаціями матеріалів. Скомпрометує одну частину, і ви можете неусвідомлено поставити під загрозу всю систему.

Подання

Вибираючи оригінальні запчастини Honda, ви не ставите під загрозу продуктивність і безпеку вашого автомобіля. Кожна оригінальна деталь Honda ретельно спроєктована і ретельно протестована в науково-дослідних центрах Honda. Цей процес допомагає гарантувати, що кожна деталь буде працювати на оптимальному рівні продуктивності, забезпечуючи при цьому довговічність і надійність, які ви очікуєте від своєї Honda.

Дилери Honda віддані вам і вашому автомобілю. Чи прийдете ви для заміни масла або обслуговування автомобіля, ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль перевіряється на наявність останніх оновлень продукції, зношених компонентів і, що найбільш важливо, відразу ж ремонтується.

Дилери Honda пропонують конкурентоспроможні ціни і поставляють шини оригінального устаткування для вашої Honda. Коли ви натискаєте педаль гальма Honda, фрикційний матеріал гальмівних колодок притискається до гальмівних дисків, сповільнюючи або зупиняючи автомобіль. Кожен раз, коли використовуються гальма, невелика кількість цього матеріалу зношується, що в кінцевому підсумку вимагає заміни. Дилер Honda розуміє, наскільки комплексне гальмування забезпечує вашу безпеку.

Зимові шини

Зимові шини зберігають гнучкість при температурі нижче 7 ° C, щоб забезпечити необхідне зчеплення з дорогою в холодних погодних умовах.

Вони скорочують гальмівний шлях на холодних, мокрих, обмерзлих і засніжених дорогах в порівнянні із всесезонними шинами.

Зчеплення, що забезпечується зимовими шинами, покращує роботу антиблокувальної гальмівної системи (ABS), системи стабілізації автомобіля (VSA), контролю тяги і повного приводу в зимових умовах.

Галузеві дані показують, що в холодну погоду ймовірність зіткнення автомобіля з зимовими шинами приблизно на 40% нижче, ніж у автомобіля із всесезонними шинами.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector