Водостічні системи Galeco – що потрібно знати про продукт

Благоустройство дома

Компанія «Galeco Україна» — офіційний представник польського виробника водостічних систем під брендом Galeco. У каталозі компанії представлена ​​лінійка фірмових дизайнерських ринв і комплектуючих для їх монтажу. Водостічні системи Galeco позиціонуються на ринку як преміум сегмент, тому вартість продукції повністю відповідає її якості, яку гідно оцінили забудовники, архітектори, дизайнери в багатьох країнах Європейського Союзу та за його межами, включаючи Україну.

Популярність польських водостічних систем можлива завдяки унікальним властивостям, конструкції і сучасному дизайнерському рішенню. Для виробництва водостоків використовується ламінована сталь і якісний ПВХ, які мають відмінні експлуатаційні характеристики і довговічність. Водостоки тривалий час зберігають свій первісний вигляд і захищені від вигорання на сонці, температурного розширення і механічних пошкоджень у вигляді опадів (дощ, сніг, град). Жолоби відрізняються високою стійкістю до корозії, кислот, лугів та інших агресивних середовищ, які потрапляють разом з дощовою водою.

Грамотно продумана конструкція, зручність в обслуговуванні і висока швидкість монтажних робіт — це все характерно для даної продукції. Водостоки мають глибоку форму жолоба з загнутими всередину краями, що забезпечує ефективність системи відводу дощової і талої води з дахів приватних будинків, барів, ресторанів, готелів, кафе та інших закладів.

Водостічні ПВХ системи

ПВХ водостоки виготовлені шляхом полімеризації вінілхлориду методом коекструзії. Матеріал володіє високою механічною міцністю, стійкістю до горіння, тепловому розширенню, корозії, бактерій і вірусів. У каталозі представлені ПВХ водостоки напівкруглого і квадратного перетину з глибоким профілем, який забезпечує високу продуктивність системи відводу води і запобігає переливання стоків через край навіть при сильних опадах. Всі компоненти ринв з ПВХ спроєктовані за останнім словом технології. У комплекті постачання йде регульований кут, що дозволяє з’єднувати водостоки під різними кутами. Це дозволить скоротити час і вартість монтажних робіт, адже більше не потрібно замовляти нестандартний кут. За рахунок бази підготовлених креслень CAD, архітектори без проблем можуть включати системи в свої проєкти.

Металеві водостоки

Сталеві водостоки «Galeco STAL» мають органічне покриття і чотири захисних шару, які захищають вироби від впливу погодних факторів. Для виробництва водостоків використовують сталь товщиною 0,6 мм, яка з кожного боку покривається шаром цинку і естетичним покриттям для додаткового захисту від корозії та механічного пошкодження. Всі компоненти системи ретельно продумані проєктувальниками: широкі з’єднувачі забезпечують стабільність жолобів, а гнучкі і стійкі до старіння ущільнювачі EPDM забезпечують герметичність конструкції.

Також рекомендуємо звернути увагу на сталеві водостічні системи «Galeco STAL 2» з інноваційною квадратною формою жолоба, яка ідеально поєднується з фасадом будь-якого сучасного будинку. Серед новинок варто відзначити оцинковані ринви LUXOCYNK зі стильним сріблястим відтінком, який надає будівлі класичного елегантного виду.

Водостоки Galeco можна купити в Україні у наших дилерів, зі списком яких ви зможете ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі. На всю продукцію діє гарантія від виробника — 15 років на механічний знос і 5 років на захист від знебарвлення поверхні.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector