Що потрібно знати при покупці алюмінієвих вікон та дверей від Reynaers?

Разное

Алюмінієві віконні та дверні системи — це найкращий варіант для скління та створення затворів для побутових, офісних, комерційних будівель. До прикладу балкони та лоджії є найбільш вразливими для проникнення сторонніх осіб. Сучасні профільні системи Рейнарс забезпечені спеціальною фурнітурою, які мають високий захист від злому.Чим відрізняються системи Рейнарс від інших виробників?

Багато виробників пропонують якісні алюмінієві системи. Бельгійська компанія Reynaers виготовляє надійні та енергоощадні конструкції для побутових та комерційних установ. Новітні технології та сучасні матеріали й методи дозволяють компанії Рейнарс виготовляти профільовані алюмінієві системи, які відповідають високим стандартам:

  • Міцності.
  • Довговічності.
  • Протизламності.
  • Пожежостійкості.
  • Куленепроникності.
Усі конструкції відповідають цим вимогам, а також виготовляються саме з таких матеріалів, які відповідають цим характеристикам

Безпекові показники систем Рейнарс на вищому рівні

Найчастіше вікна та двері Рейнарс замовляють, оскільки вони відомі та забезпечені високим рівнем безпеки:

  1. Захист від злому. Для більш ефективного захисту від злому алюмінієві системи оснащуються додатковою протизламною комплектацією: 1. Ручки із вбудованим замком. Такий механізм надійно блокує ручку, що не дає можливості відкриття дверей чи вікон зовні. 2.Грибоподібні цапфи протидіють відкриттю стулки рами. 3. Запірні планки, які разом з цапфами допомагають у щільному притисканні стулки рами. 4. Протизламний склопакет, з багатошаровим триплексним склом між, яким встановлена протиударна плівка.
  2. Куленепробивна система. Спеціалізовані профілі активно використовують в адмінбудівлях, банкових спорудах, оскільки у випадку обстрілів скло вкривається мілкою «сіткою» тріщин, втрачаючи прозорість, кулі затримаються у склопакеті.
  3. Сейсмостійкість. Скляні конструкції з опорним алюмопрофілем широко використовується, там, де є постійна загроза землетрусів. Завдяки легкості, міцності, простому кріпленню вважаються найбільш безпечними.
  4. Пожежостійкість. Навіть при виникненні пожежі склопакети, що виготовляються з триплексу і заповнюються спеціальним захисним гелем витримають високу температуру. Найчастіше їх встановлюють у приміщенні, в якості перегородок, в офісних будівлях, торгівельних павільйонах та у житлових спорудах.

Зважаючи на усі ці фактори, при виборі алюмосистем необхідно враховувати якісний показник цих характеристик, який необхідний саме для вашої будівлі. Також необхідно не забувати про те, де саме будуть встановлені двері та вікна — зовні чи міжкімнатні. Стосовно профілів не забувайте, що він є «холодним», тобто для споруд без опалення, а також «теплим», який призначений для житлових, офісних та інших приміщень. Профілі від Рейнарс високоміцні, вони ремонтопридатні, їх можна пофарбувати у будь-який колір (наприклад відповідно до фасаду будівлі), вони мають тривалий експлуатаційний період. Варто також не забувати, що при впливі довкілля (тепло чи холод) вони не деформуються. Сертифікація продукції Рейнарс з міжнародною відзнакою вказує на високу якість виробів: https://reynaers.kiev.ua/.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector