Дитячі меблі: головні критерії вибору

Статьи


Вибір і покупка дитячих меблів — дуже відповідальний захід, від якого безпосередньо залежить здоров’я дитини, його емоційне самопочуття, а також настрій. Якщо ви хочете, щоб кімната малюка була безпечною і привабливою для нього, потрібно врахувати кожну деталь гарнітура: від кольору і до типу покриття.

Якісні товари з даної категорії знайдете в каталозі інтернет-магазину RiKiToy. Тут дитячи мебли представлені в дуже великому асортименті. Але головне — використовуються тільки безпечні для малюків матеріали.

Які критерії важливо враховувати в процесі вибору меблів для дитини

Не хочете сумніватися в питаннях вибору дитячих меблів, зверніть увагу на наступні пункти:

  1. Сировина. Від використовуваних матеріалів залежить здоров’я дитини, а також термін служби і практичність виробу. Найкращий варіант — натуральне дерево. Однак такий гарнітур буде коштувати дорого. Альтернатива — ЛДСП або МДФ.
  2. Дизайнерське оформлення. У цьому випадку важливо враховувати смакові переваги малюка: саме йому доведеться постійно грати, спати і здійснювати інші дії в кімнаті. Так що якщо є можливість вибирайте гарнітур разом з дитиною. В процесі враховуйте вплив кольорів на психіку. Наприклад, блакитний і синій заспокоюють, допомагають розслабитися, червоний — підіймає настрій, стимулює до активності, зелений — прибирає негативне почуття.
  3. Розміри гарнітура. Цей критерій вибирається в індивідуальному порядку, залежність йде від параметрів кімнати малюка. Меблі повинні вписуватися ідеально: в іншому випадку буде порушуватися єдність стилю.
  4. Рівень функціональності і зручності. Сюди входить кількість полиць, їх тип (відкриті або закриті), наявність спеціального місця для встановлення комп’ютера, простір для виконання домашніх завдань тощо. Ці моменти підбираються в залежності від потреб дитини.

Меблеві конструкції в дитячій кімнаті повинні бути зручними, безпечними і привабливими по дизайнерському оформленню. Тоді за життя і здоров’я малюка точно переживати не доведеться. З питанням придбання може допомогти компанія RiKiToy. Подробиці з приводу умов і термінів доставки уточнюйте в індивідуальному форматі. Консультація з відповідальним менеджером всім бажаючим надається на безкоштовній основі. Контактний номер для зв’язку знайдете на офіційному сайті. Фахівці обробляють заявки в максимально короткі терміни, так що довго чекати відповіді точно не доведеться.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector