Як ви плануєте використовувати свій уживаний і відремонтований ноутбук?

Статьи


Чи плануєте ви використовувати відремонтований ноутбук для роботи? Це для повсякденного та соціального використання вдома? Ви використовуєте або завантажуєте багато програм чи додатків? Вам потрібна найновіша передова потужність обробки?

Деякі ноутбуки будуть кращими, якщо ви плануєте використовувати більш специфічні програми, це так само характерно і для iphone 12 pro max бу. Для ігор ви можете віддати перевагу вживаному ігровому ПК, а для роботи та цифрового дизайну ви можете віддати перевагу вживаному MacBook. Старіша версія ноутбука може бути саме тим, що вам потрібно, якщо ви використовуєте лише базові функції.

Коли ви працюєте вдома і вам потрібно запускати кілька програм одночасно, вам знадобиться оновлений ноутбук із більшою кількістю оперативної пам’яті — ми рекомендуємо придбати принаймні 6 ГБ, якщо ви саме такий користувач. Якщо у вас багато документів, збережених даних або інших цифрових файлів, вам знадобиться більше місця на жорсткому диску або онлайн-хмара.

Тип роботи, яку ви виконуєте, може допомогти вам визначити, потрібен вам відремонтований MacBook чи відновлений.

Комп’ютерам Mac, зазвичай, віддають перевагу для створення фото/відео/звуку завдяки чудовим безкоштовним програмам, які Apple надає для такого творчого редагування. Якщо ви прагнете цього, обов’язково придбайте новіший відремонтований Mac із новішим процесором, а якщо ви плануєте займатися справді серйозним виробництвом, можливо, подумайте про інвестування у потужніший настільний комп’ютер, який дасть вам неперевершену потужність і швидкість.

Складіть список того, які у вас потреби щодо вашого відремонтованого чи вживаного ноутбука, щоб, коли ви підете його шукати, ви могли зосередитися на тому, які пристрої відповідатимуть цим потребам. Це також справедливо при виборі iphone 13 бу. І ще одне зауваження щодо Windows/Mac, це справді все залежить від переваг і того, яку угоду ви можете знайти. Раніше існувала величезна різниця в робочому процесі між двома платформами, але тепер вони дійсно дуже схожі. Навіть якщо ви досвідчений користувач Mac, у вас не повинно виникнути проблем із переходом на старий ноутбук, що працює на новішій платформі Windows 10.

Обирайте вживаний або відремонтований ноутбук з гарантією

Більшість незалежних продавців не надають жодної гарантії на вживаний ноутбук. Якщо бути чесними, ідея викинути гроші без гарантії на продукт виглядає не дуже привабливо. Незалежно від того, яким є пристрій, скільки в нього оперативної пам’яті чи швидкості процесора, гарантія є важливим фактором під час покупки.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector