Перевірити підприємство за ІПН (ЄДРПОУ). Найбільш надійний спосіб перевірки боргів контрагента

Статьи

Вітаю, дорогі друзі! У цій статті я вирішив поділитися з вами своїми міркуваннями з приводу того, як можна швидко і абсолютно безкоштовно перевірити фірму. Як правило, це питання піднімається перед укладенням будь-якої угоди, оскільки вся отримана інформація допомагає визначитися щодо того, чи варто взагалі починати співпрацю з новим партнером по бізнесу.

Для того щоб зібрати потрібні дані, в першу чергу я використовую відкриті джерела.

Джерело № 1
Перший з них — це так званий Єдиний державний реєстр підприємств . Пошук по ньому можна здійснювати як за назвою організації, так іпн за номером ЄДРПОУ. Тут можна дізнатися дату реєстрації компанії, хто є чинним керівником, з якого моменту новий директор здійснює свої повноваження, за якою адресою знаходиться юридична особа, перебуває воно в процесі ліквідації, а також хто є власником. Зазначений реєстр дозволяє знайти і відомості про кількість відкритих щодо конкретного підприємства виконавчих проваджень.

Джерело № 2
Для того щоб перевірити чи має ваш контрагент заборгованість перед податковими органами, ви можете скористатися сервісом YouControl. Пошук інформації відбувається за назвою контрагента або його податковим номером. Відповідь на запит формується в режимі реального часу. Якщо перевіряється вами фірма або контрагент мають заборгованість по податках або інших обов’язкових платежах, про співпрацю з ним потрібно задуматися.

Джерело № 3
Оскільки в переважній більшості випадків виконавче провадження відкривається на підставі судового рішення, доцільно також перевірити інформацію про фірму за допомогою Єдиного реєстру судових рішень. Це дозволить отримати більш повну картину про компанію, а також зрозуміти, хто і в зв’язку з чим ініціював судовий процес. Пошук даних про організацію можна здійснювати за назвою або адресою об’єкта, який їй належить. Більш докладно про те, як знайти потрібні документи в цій базі, читайте в моїй публікації про реєстр судових рішень.

Джерело № 4
Не варто ігнорувати і пошукові системи, особливо такі, як «Гугл». Окремо зупинятися на них не має великого сенсу, але потрібно враховувати, що вони дозволяють використовувати додаткові алгоритми пошуку. Для того щоб результати видачі були максимально точними, назва фірми потрібно взяти в лапки, наприклад юридична компанія «Твоя Фортеця». Варіації пошукових запитів бажано робити як на українському, так і на російській мовах, адже в такому випадку отримані відомості будуть більш точними.

Джерело № 5
Також я активно збираю інформацію на різних спеціалізованих сайтах, зокрема на тих, які публікують відгуки співробітників фірм про своїх роботодавців. Якщо адміністрація вашого контрагента погано ставиться до своїх працівникам, то очікувати від неї порядного ставлення до своїх бізнес-партнерам також не доводиться. Нерідко дані з таких сайтів допомагають визначити реальний фінансовий стан компанії, оскільки найбільш часто співробітники скаржаться в разі невидачі або невчасного отримання заробітної плати, поганих умов праці і так далі.

Всі ці способи чудово підійдуть не тільки для перевірки продавців і постачальників перед підписанням угоди, а й під час пошуку роботи звичайними людьми. У будь-якому випадку завжди потрібно пам’ятати, що чим більше у вас різних джерел, тим більше об’єктивними будуть ваші відомості.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector