Рідкі комплексні добрива

Сад и огород

У сільському господарстві водорозчинні добрива використовуються давно. За цей час вони встигли підтвердити свою ефективність для всіх видів овочевих культур. Крім того, така підгодівля значно дешевше готових концентрованих препаратів. Головна перевага даних добрив — їх висока розчинність в воді різної м’якості. Водорозчинні добрива дуже прості у використанні, вони забезпечують рівномірний харчування і виключають можливість передозування. Ви можете заказати мінеральні добрива тут https://fervita.com.ua/.

Головне призначення водорозчинних добрив — забезпечення оптимального набору елементів, необхідного конкретному сільськогосподарському рослині. Водорозчинні добрива можуть складатися з одного компонента або мати цілий комплекс збалансованих макро- і мікроелементів. У складі розчинної підгодівлі можна зустріти концентровані органічні елементи.

Переваги водорозчинних добрив

Водорозчинні добрива мають властивість ідеально вбиратися в грунт, а також вони добре розчиняються з поливної водою. Вони підходять для посівних площ будь-якого розміру і вважаються універсальними, тому що їх можна застосовувати на лужної і кислої грунтах. При правильному використанні водорозчинних добрив, обліку особливостей клімату і грунту, вони здатні забезпечити оптимальну підживлення рослин, а також дозволять:

  • підвищити рентабельність сільськогосподарського виробництва;
  • підвищити якість вирощуваної продукції;
  • підвищити врожайність і терміни зберігання продукції;
  • підвищити і зберегти родючість грунту;
  • регулювати процес підживлення рослин;
  • підвищити стійкість рослин до коливань температури і захворювань.

Основні елементи, необхідні всім рослинам, азот, фосфор, калій. Деяким представникам флори може знадобитися марганець, бор, магній, сірка або цинк. Тому, щоб забезпечити конкретні групи або види рослин додатковим харчуванням, виробники розробляють склади добрив з урахуванням потреб різних культур. Так для представників хвойних використовують один набір елементів, а для газонної трави — інший.

Найбільш затребуваними є азотовмісні водорозчинні добрива. До цієї групи належить і карбамід добриво. Воно затребуване в великих агрогосподарствах і на присадибних ділянках. Потім за рівнем використання слід фосфор і калій. Вносити водорозчинні препарати можна трьома способами — за допомогою системи фертигації (під час зрошення), під час позакореневого підживлення або дощування.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector