Як вибрати будівельну бригаду

Благоустройство дома

Не в останню чергу від бригади залежить, яку квартиру Ви отримаєте після ремонту. Тому важливо знайти нормальних робітників, які не візьмуть мільйони за криво наклеєні шпалери.

Якщо вас цікавлять адекватні і виправдані ремонт квартир Львів ціни, зверніться в » ЕЛЕКТРО-БУД»

Перевіряйте всі контакти і вивчіть портфоліо: зверніть увагу на якість ремонту і терміни, в які бригада зазвичай виконує роботу. На сайті компанії повинні бути вказані всі контакти фірми, а Договір повинен бути оформлений на юрособу, якщо для ремонту ви звернулися в компанію, а не до фізичної особи.

Як оцінити вартість робіт

До початку робіт необхідно скласти кошторис. Ми радимо вибрати кілька бригад і попросити кожну скласти кошторис — потім порівняти підсумкові ціни і вибрати середню. Але пам’ятайте, що дешевше не завжди краще.

Підписати договір

Договір теж можна скласти самостійно або пошукати в Інтернеті готовий шаблон. Якщо бригадир пропонує підписати свій договір і вас не влаштовує, що міняти електрику в однокімнатній квартирі будуть два тижні, попросіть бригадира все пояснити: можливо, цей термін виправданий кілометрами штроб в неподатливих бетонних стінах.

Вкажіть максимальну суму, яку готові закласти на непередбачені витрати. Наприклад, ви вирішили зробити дверний отвір не в несучій стіні. Коли виламували отвір, виявилося, що стіна зроблена з м’яких матеріалів і палиць, тому доведеться знести її всю і закласти частину заново. Для цього потрібно буде закупити необхідні матеріали і оплатити працю робітників.

Купити матеріали

По можливості купуйте оздоблювальні матеріали разом з бригадиром: часто у них є знижкові карти з хорошим відсотком, а ще «свої» продавці на будівельних ринках.

Бригадир вбереже від уявної економії: якщо купити дешевий клей для шпалер, він може виявитися неякісним — шпалери просто відклеяться з часом. Тому бригадир порадить не економити на клеї, а купити прості шпалери.

Як оплачувати

Ремонт ділиться на кілька етапів: демонтаж, монтаж комунікацій, зведення перегородок, вирівнювання підлог, стін і стелі, чистова обробка. Якщо ви домовилися з бригадиром працювати поетапно, то оплачувати роботу теж потрібно поетапно: зняли старі шпалери — оплатили, замінили проводку — ось вам ще переклад.

Кожен етап краще вказати в договорі і кошторисі: так буде простіше зрозуміти, скільки витратили на матеріали і роботу.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector