Конвертувати зображення в pdf

Статьи

JPEG to PDF
Графічні об’єкти — це те, з чим кожен з нас стикається щодня, але тільки деякі замислюються, чи варто конвертувати зображення в pdf. Це по більшій мірі стосується тих, у кого є строгі вимоги до оформлення документів на роботі, адже тільки Portable Document формат є міжнародним стандартом. Його файли захищені від крадіжки інтелектуальної власності, завжди готові до друку і найчастіше займають менше місця, ніж аналоги.

Якщо вас також зацікавили ці переваги, хочемо продемонструвати Вам наш конвертор малюнків в pdf. Він простий у використанні і підійде навіть найменш досвідченим користувачам. Від Вас не вимагається ні підписки, ні реєстрації, тільки ці прості кроки:

1) Завантажити з жорсткого диска або хмарного сховища (Google Drive або Dropbox) файл з розширенням .png або .jpeg.

2) Сама картинка в pdf трансформація.

Процес займе лічені секунди, але все може залежати від швидкості Вашого Інтернету, кількості користувачів на сервісі і навіть від потужності пристрою, на якому ви працюєте.

3) Скачування.

По завершенню у вас є можливість зберегти локально готовий екземпляр або ж скористатися однією з вище згаданих інтеграцій.

Варто зауважити, що всі дії відбуваються виключно в браузері за рахунок Вашого гаджета, тобто без зайвих запитів до серверів. Таким чином Ваша інформація залишається абсолютно конфіденційною і захищеною. Сподіваємося, ви залишитеся задоволені цим функціоналом і відвідайте наш конвертор фото в pdf ще не один раз.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector