ТАКСИ В КИЕВЕ ДЛЯ КОМФОРТНЫХ ПОЕЗДОК

Благоустройство дома

Вызвать такси можно с помощью мобильного приложения, звонка диспетчеру, через сайт.

Кратко о сервисе

Потом указывается свой телефон такси киев и вводится код подтверждения из СМС.

Сучасний ритм життя диктує свої правила мешканцям і гостям столиці. Потрібно встигнути скрізь і вчасно. Статистичні дані показують, що кожні 5-10 хвилин хтось викликає таксі. Служба Лекс пропонує жителям і гостям міста викликати дешеве таксі в Києві в телефонному режимі або оформити замовлення онлайн.
ПЕРЕВАГИ НАШОЇ СЛУЖБИ ТАКСІ LEXTAXI
Для зручності і комфорту наших клієнтів Lex таксі пропонує широкий перелік послуг, ознайомитися з якими ви можете у відповідному розділі. Всі послуги надаються в режимі онлайн на сайті, в нашому додатку, який ви можете завантажити на свій смартфон, і в телефонному режимі. Таксі Лекс гарантує швидку подачу авто, низькі ціни і комфортні перевезення до пунктів призначення.

Клиенту сервиса taxilex.com.ua перед прибытием авто поступит СМС со всей необходимой информацией.

Выводы

Завдяки використанню додатка Лекс таксі (Київ) ви завжди можете бачити кількість машин, які перебувають недалеко від вашого місця розташування, що дає вам впевненість у швидкій подачі авто. Також, ви можете бачити історію замовлень, зберігати «улюблені адреси», що допомагає економити час і викликати таксі в Києві недорого в один клік. Вартість поїздки ви зможете побачити відразу після введення всіх даних. Це допоможе вам переконатися в тому, що ми — дешева служба таксі в Києві.
Важливою перевагою таксі 509 є безкоштовна подача і вибір класу авто. Для максимально комфортної поїздки ви можете вибрати клас автомобіля:

Стандарт;
Бізнес;
Універсал;
Мікроавтобус.***
Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector