Квартири з ремонтом в Івано-Франківську від blago developer

Ремонт квартир

Донедавна квартира на первинному ринку нерухомості виглядала як приміщення з голими стінами, в якому, у кращому випадку, було відокремлено санвузол. Зведення міжкімнатних стін і все подальше оздоблення лягали на плечі покупця. Очевидно, що придбання такої квартири, крім вартості квадратних метрів, вимагало чималих вкладень і, відповідно, питання про переїзд відкладалося на невизначений час. Але зі зростанням конкуренції у цій сфері розробники все частіше почали пропонувати вже готові до заселення квартири, з мінімальним, але достатнім на кілька років ремонтом. Квартири з ремонтом в Івано-Франківську від blago developer вас приємно здивують!

У міжнародній практиці це звичайна справа. Покупець сам обирає вартість ремонту нової квартири, інколи ж забудовники навіть пропонують житло з меблями, тобто. остаточно готове до свята новосілля. Але з різних економічних причин нашій країні такі варіанти з’явилися порівняно недавно. Найчастіше забудовники намагалися швидше реалізувати об’єкти, не витрачаючи час оздоблення, а покупці, своєю чергою, купували те, що пропонують, оскільки іншого вибору й було. До того ж, наш менталітет також відігравав велику роль. Покупець завжди б схильний сумніватися як пропонований ремонт і тому прагнув зробити його самостійно або хоча б контролювати процес. Тут складно посперечатися. Звичайно, купуючи будматеріали особисто, у Вас буде набагато більше впевненості в тому, що плитка не відпаде, а ламінат не заскрипить, ніж покладаючись на фінансово зацікавлених будівельників, які намагалися на всьому заощадити.

Але кризова ситуація на ринку нерухомості у недавньому минулому зробила свою справу. У населення різко знизилася купівельна спроможність, у відповідь на що забудовники змушені були шукати шляхи залучення клієнтів. Таким чином почали з’являтися різноманітні варіанти вже готового до заселення житла.

На даний момент, за оцінками експертів, квартири з оздобленням широко затребувані серед охочих придбати квадратні метри в будинках економ класу, а ось для бізнес сегмента відсоток попиту значно нижчий, що пов’язано з індивідуальними вимогами до дизайну та якості будівельних матеріалів.

На перший погляд, придбання квартири з ремонтом, а іноді і з меблями, і побутовою технікою – безперечний плюс. Але чому так часто покупці не прагнуть вибрати цей варіант? Давайте позначимо позитивні та негативні сторони цього питання.

Головні та найбільш значущі мінуси, які бачать люди у вже готовій до заселення квартирі, – це невпевненість у якості та унікальності. На жаль, сумніви у правильності виконання та використанні якісних будматеріалів аж ніяк не безпідставні. Дуже часто доводиться стикатися з тим, що в процесі експлуатації ремонт піддається несподіваним руйнуванням або зручності ламаються і перестають виконувати свої основні функції. Також багатьох зупиняє абсолютна ідентичність дизайну квартир у сусідів. Виникає відчуття лікарняних палат: куди не зайдеш – скрізь однакові комбінації оздоблювальних матеріалів.

Але цим фактам протистоїть цілий перелік переваг, завдяки яким ми і відзначаємо популярність придбання квартир з ремонтом від забудовника.

По-перше, це очевидна економія коштів. Як правило, ремонт від забудовника обходиться вдвічі дешевше, тому що всі закупівлі будівельних матеріалів компанії виробляють за оптовими цінами. І вартість оздоблювальних робіт виходить також у рази нижчою, оскільки замовник пропонує великі обсяги. Ну і розробку проектів найчастіше веде професійний дизайнер, якому не все може заплатити при індивідуальному замовленні.

По-друге, квартира з ремонтом дозволяє не відкладати новосілля, а переїхати одразу після покупки житла. І при цьому позбавити себе шуму перфоратора, що доноситься з сусідньої квартири. Адже зазвичай квартири з готовим ремонтом пропонуються у всьому будинку чи під’їзді.

І, по-третє, відомим фактом є те, що новобудова протягом 2 років може давати усадку, а це означає, що ремонт в тій чи іншій мірі вимагатиме коригування. У такому випадку квартира з ремонтом виявляється добрим вибором для тих, кому терміново потрібно переїхати, але хочеться індивідуальний ремонт, який передбачається зробити після усадки будівлі.

Ще хотілося б розповісти про види обробки, які може пропонувати нам забудовник. Адже багато хто розуміє, що ремонт включає основні моменти, які деяким здадуться недостатніми або, навпаки, зайвими розтратами. Отже, сучасне будівництво пропонує три типи обробки:

  • чорнову;
  • часткову;
  •  фінішну.

Чорнова обробка включає розведення комунікацій, електрики, вирівнювання стін і стелі, установку радіаторів, стяжку.

Часткове оздоблення додає до перерахованого вище повне оформлення санвузла.

А фінішна — полягає у приведенні квартири в житловий стан (установка сантехніки, дверей та вікон, укладання плитки та поклейка шпалер).

При цьому найбільшою популярністю користується чорнове оздоблення. Оскільки покупцю надається можливість проводити подальший ремонт на власний розсуд. А для тих, хто віддасть перевагу фінішній — деякі компанії пропонують кілька варіантів дизайнерських рішень, які відрізняються якістю, а значить і вартістю матеріалів, що використовуються. В основному варіант фінішної обробки визначається класом новобудови. Для економ класу характерний недорогий ремонт, як правило, у двох варіантах. У комфорті класі кількість варіантів збільшується до 3-6, і при обробці використовуються більш дорогі матеріали. При цьому варіанти відрізняються лише колірною гамою чи стилем (класика/мінімалізм). Новобудови бізнес- та преміум класу обробляються за допомогою послуг дизайнера, реалізуються у кількох стилях або розробляються індивідуально для покупця.

Разом з тим, у кожному сегменті житла є можливість вибору між квартирами з оздобленням, без оздоблення чи оздобленням, як опцією, яку можна замовити у процесі будівництва.

Оценить способ изготовления:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Оставить комментарий

Adblock
detector